KIRIKINDAID VIRUMAALT. VÄIKE-MAARJA

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.21€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas nägid välja Eesti käsitööpärandi meistriteosed? "Kirikindaid Virumaalt. Väike-Maarja" on teos, mis viib teid ajas tagasi, avades ukse Kirde-Eesti rikkalikku kindakudumise traditsiooni. See raamat on justkui aken eelmise sajandi Eesti käsitöölisse hingeellu, pakkudes teile võimalust tutvuda Eesti Rahva Muuseumi peakataloogi salvestatud andmetega, mis on kogutud just Virumaa aladelt.

Autor on põhjalikult uurinud ja kokku kogunud vanade kinnaste mustreid, tehnikaid ja lugusid, mis peegeldavad Virumaa inimeste eluolu, uskumusi ja esteetilist meelt. Raamat ei ole ainult mustrikogumik; see on kultuurilooline dokument, mis aitab mõista, kuidas kohalikud käsitöötraditsioonid on kujundanud meie esivanemate igapäevaelu ja identiteeti.

Kui käsitöö ja kultuuripärand sind kõnetavad, siis "Kirikindaid Virumaalt. Väike-Maarja" on just see raamat, mille lehed tahaksid põnevusega läbi sirvida. See on suurepärane allikas nii käsitööhuvilistele, ajalooarmastajatele kui ka kõigile, kes soovivad oma silmaringi laiendada ja süveneda Eesti kultuurilukku.

Lase end kaasa haarata vanade kindakirjade maailma ja avasta, kuidas käsitööoskused ja -traditsioonid on põlvest põlve edasi antud. Sinu kätes on võti, mis avab ukse ammusesse Virumaale – võta see teekond ette ja rikasta oma teadmisi Eesti käsitööpärandist.