KIRJA EELHARJUTUSED 3-5A. NUTIKAS MUDILANE

KIRJA EELHARJUTUSED 3-5A. NUTIKAS MUDILANE

Autor: Inga Ojakäär

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kui otsid viisi, kuidas oma mudilase käelist osavust ja tähtede kirjutamiseks vajalikke oskusi arendada, siis "Nutikas Mudilane: Kirja Eelharjutused 3-5a" on just see, mida vajate. Autor Inga Ojakäär on loonud harivad tegevused, mis on kujundatud nii, et need köidaksid laste tähelepanu ning muudaksid õppimise lõbusaks.

Raamat on täis loomingulisi harjutusi, mis on inspireeritud igapäevaelust ja mängust. Sinu laps saab joonistada redelipulkasid, lisada seenele kübara või teekannule sangad, kasutades selleks raamatus olevaid etteantud punkte. Need punktid aitavad lastel lehel paremini orienteeruda, mis omakorda toetab käe ja silma koostööd.

Inga Ojakääru "Nutikas Mudilane" on suurepärane vahend, et aidata lastel arendada peenmotoorikat ja valmistuda kooliks. Töövihik on sobilik nii kodus vanemate juhendamisel kasutamiseks kui ka lasteaiaõpetajatele abimaterjalina 4-5-aastaste laste rühmas. Lisaks on vihiku lehed perforeeritud, mis tähendab, et neid saab hõlpsasti eraldada ja hiljem lapse õpimappi lisada.

Kasvatage oma lapse kirjutamisoskust ja koordinatsiooni "Nutikas Mudilane: Kirja Eelharjutused 3-5a" abil, mis on loodud spetsiaalselt väikestele koolieelikutele, pakkudes neile rõõmu ja enesekindlust kirjutamise maailma avastamisel.