Kirjad Kristoferile

Kirjad Kristoferile

Autor: Liine Roos

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kui südamevalust ja segadusest saab elu osa, kuidas leida jõudu edasi minna? Liine Roosi "Kirjad Kristoferile" on sügavalt liigutav ja isiklik lugu, mis räägib ema teekonnast läbi kõige rängema kaotuse – lapse kaotuse. See raamat on päriselusündmustel põhinev kiriromaan, kus autor jagab oma sisemisi heitlusi ja toimetulekut südantlõhestava reaalsusega, et tema poeg Kristofer on igaveseks lahkunud.

Raamatu lehekülgedel avanevad ema pihtimuslikud ja avameelsed kirjad seitsmeaastasele pojale, mis aitasid tal leida lohutust ja mõistmist oma leinas. Need kirjad, mis algselt olid mõeldud isiklikuks hingetohuks, on nüüdseks vormunud raamatuks, mis pakub tuge ja äratundmist ka teistele, kes on pidanud taluma lähedase kaotust.

"Kirjad Kristoferile" pälvis tunnustust Eesti Kirjanike Liidu 2019. aasta romaanivõistlusel ning võitis Margus Karu Sihtasutuse eriauhinna, olles teos, mis puudutab ja kõnetab. Raamatu soetamisega toetad MTÜ Hingesillad, mis on pühendunud lapse kaotanud vanemate aitamisele.

Selle raamatu lehekülgedelt leiad sa loo, mis on korraga nii isiklik kui universaalne, kajastades ema armastust, kaotusevalu ja elujõudu, mis aitab taltsutada sisekaemuse torme. "Kirjad Kristoferile" on aus, toetav ja inspireeriv lugemine kõigile, kes on kogenud kaotust või otsivad mõistmist elu kõige keerulisemate hetkede osas.