KIRJAILM KASTEPIISAS

KIRJAILM KASTEPIISAS

Autor: Henn Risto Mikelsaar

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind sügavale Eesti kirjandusmaailma südamesse? Henn Risto Mikelsaare "Kirjailm kastepiisas" on just see teos, mis avab ukse kirjanduse ja kirjastamise keerulistesse labürintidesse. See on lugu kirjanikust, kes seisab silmitsi karmi reaalsusega – uue teose avaldamine ei ole sugugi lihtne ülesanne.

Eesti on läbi tegemas suuri muutusi, ja see peegeldub ka kirjastamismaailmas. Vanad süsteemid varisevad kokku, uued alles otsivad kindlat pinda jalge alla. Romaani keskmes on üks erakordne tegelane – argielus kohmakas, kuid kirjutamises kirglik ja järjekindel kirjanik. Tema teekond kirjastaja leidmiseks on täis takistusi, kuid samas ka värvikirevaid karaktereid ja ootamatuid pöördeid.

Mikelsaar, kes on tuntud oma terava pliiatsi ja sügava mõistmise poolest Eesti kirjanduselu keerdkäikudest, pakub lugejale võimaluse heita pilk sellele, kuidas kirjandusmaastik on muutunud alates 1980ndatest aastatest kuni tänapäevani. Ta toob esile, kuidas kirjanduse sisu tihti jääb turundusnippide ja pinnapealsuse varju.

See romaan ei ole ainult meelelahutus, vaid ka terav ühiskonnakriitika ja sügav mõtisklus kirjanduse rolli üle ühiskonnas. Kui sa hindad kirjandust, mis paneb sind mõtlema ja pakub samal ajal kaasahaaravat lugu, siis "Kirjailm kastepiisas" on just see, mida sa otsid. Avasta Henn Risto Mikelsaare maailm ja lase end kaasa tõmmata selle kirjaniku otsingutele, mis on sama keerulised ja ettearvamatud nagu kirjandus ise.