KIRJATEHNIKA HARJUTUSED. 1. KLASS

KIRJATEHNIKA HARJUTUSED. 1. KLASS

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama tähtede ja numbrite maagilist maailma? "Kirjatehnika harjutused. 1. klass" on raamat, mis viib sind rännakule, kus V-kujulised nokad ja O-kujulised munad muutuvad osaks suurest seiklusest. See on suurepärane vahend, et aidata sul, armsa esimese klassi õpilane, omandada kirjatehnika algtõdesid.

Kas teadsid, et kirjatehnika on palju enamat kui lihtsalt tähtede joonistamine? See arendab sinu peenmotoorikat ja valmistab sind ette kõikideks tulevasteks kirjutamisülesanneteks. Raamat "Kirjatehnika harjutused. 1. klass" on loodud selleks, et muuta õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks. Lõbusate illustratsioonidega harjutused ei tee mitte ainult õppimist lõbusaks, vaid aitavad sul mänguliselt arendada nii käekirja kui ka numbrite kirjutamise oskusi.

Selle raamatu autor on pannud suurt rõhku sellele, et õppimine oleks rõõmupakkuv tegevus. Seetõttu on iga lehekülg täis värvikaid pilte ja huvitavaid ülesandeid, mis kutsuvad sind üles avastama ja harjutama. Sinu esimesed sammud kirjutamise maailmas saavad olema põnevad ja kindlad, kui avad selle raamatu.

Kui oled valmis sukelduma tähtede ja numbrite maailma, siis "Kirjatehnika harjutused. 1. klass" on just see, mida vajad. See ei ole lihtsalt harjutustevihik – see on sinu teejuht kirjutamisoskuse imelisse maailma. Võta pliiats ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos nende lõbusate harjutustega. Sinu kirjatehnika seiklus algab siit!