KIRJATEHNIKA HARJUTUSED. EELKOOL

KIRJATEHNIKA HARJUTUSED. EELKOOL

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled valmis avastama maailma, kus sebrad jalutavad ilma triipudeta ja ralliautod sõidavad ilma ratasteta? "Kirjatehnika harjutused. Eelkool" on raamat, mis kutsub Sind ja Sinu väikest õppurit kaasa lööma põnevas tegevuses, mis on täis lõbusaid pilte ja loomingulisi ülesandeid. See raamat on Sinu teejuht, et arendada lapse peenmotoorikat mängulises võtmes, valmistades teda ette nii tähtede kui ka numbrite kirjutamiseks.

Kui Sinu laps astub esimesi samme kirjutamise maailmas, siis "Kirjatehnika harjutused. Eelkool" pakub talle just seda õiget tuge ja enesekindlust. Raamatu lehekülgedel ootavad teda ees mitmekesised ja kaasahaaravad tegevused, mis on kujundatud spetsiaalselt eel- ja algkooliealiste laste oskuste arendamiseks. Lõbusad illustratsioonid ja mängulised harjutused teevad õppimise nauditavaks, muutes selle mänguliseks seikluseks.

Kasuta võimalust teha õppimine rõõmsaks ja põnevaks teekonnaks, kus iga joon ja spiraal viib Sinu lapse sammu võrra lähemale sujuvale ja enesekindlale kirjutamisele. "Kirjatehnika harjutused. Eelkool" on Sinu abiline, et muuta kirjatehnika omandamine rõõmsaks ja värvikaks ettevõtmiseks. Võta raamat kätte ja ütle koos lapsega: "Õppimisrõõm, siit me tuleme!"