KIRJATEHNIKA. KIRJATÄHEVIHIK 6-8 AASTASTELE

KIRJATEHNIKA. KIRJATÄHEVIHIK 6-8 AASTASTELE

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta põnev maailm, kus Sinu laps saab meisterlikult omandada kirjatähtede kirjutamise kunsti! "Kirjatehnika. Kirjatähevihik 6-8 aastastele" on Sinu lapse teejuht tähtede maailmas, pakkudes samm-sammult juhiseid alates lihtsamatest tähevormidest kuni keerukamate kirjutusvõteteni. See praktiline vihik on loodud selleks, et toetada Sinu lapse käekirja arengut, pannes rõhku õigetele kirjutamisliigutustele.

Kas oled märganud, kuidas Sinu laps haarab pliiatsi ja on valmis avastama kirjatähtede saladusi? See vihik on justkui isiklik treener, mis juhatab teda läbi kirjatähtede džungli, alustades kõige lihtsamatest ja sujuvalt liikudes edasi keerukamate poole. Lapsevanemana tead, kui oluline on kindel alus ja just seda "Kirjatehnika" vihik pakubki.

Vihiku lõpus ootavad Sinu last tühjad lehed abijoonestikuga, mis on ideaalsed lisaharjutusteks. Need lehed annavad võimaluse kinnistada õpitud oskusi ja arendada iseseisvat kirjutamist. Lapse käekiri saab olema selge ja ilus, tänu metoodiliselt üles ehitatud harjutustele, mis on välja töötatud spetsialistide poolt.

Kas oled valmis nägema, kuidas Sinu lapse enesekindlus kirjutamisel kasvab päev-päevält? "Kirjatehnika. Kirjatähevihik 6-8 aastastele" on Sinu valik, kui soovid pakkuda oma lapsele parimat tuge kirjutamisoskuste arendamisel. Võta see samm koos lapsega ja ole tunnistajaks, kuidas tähed paberil elama hakkavad!