KIRJATEHNIKA. TRÜKITÄHEVIHIK 5-7AASTASTELE

KIRJATEHNIKA. TRÜKITÄHEVIHIK 5-7AASTASTELE

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kui teie laps on astumas oma esimesi samme haridusteele või on just alustanud kooliteed, siis "Kirjatehnika. Trükitähevihik 5-7aastastele" on suurepärane abimees selles olulises etapis. See töövihik on loodud selleks, et muuta trükitähtede õppimine nauditavaks ja kergeks tegevuseks.

Iga lehekülg vihikus on pühendatud ühele või kahele tähele, pakkudes selget ja lihtsat lähenemist kirjaõppele. Lapsed saavad harjutada tähti ja samal ajal õppida tundma sõnu, mis algavad konkreetse tähega. Suured näidistähed lehekülje ülaosas juhendavad õiget joonistamise suunda, aidates sellega kaasa õige käekirja kujunemisele.

Lisaks on vihiku lõpus olevad mustriharjutused mõeldud selleks, et valmistada laps ette järgmistel lehtedel õpitavate tähtede kirjutamiseks, kasutades sarnaseid kujundeid ja elemente. See läbimõeldud ülesehitus aitab kaasa lapse visuaalsele mälu ning käe ja silma koostöö arengule.

Kui teie pere noorim liige on valmis sukelduma kirjatähtede maailma, siis see vihik on just see, mida vajate. See on loodud selleks, et toetada teie lapse arengut ja teha õppimise protsess võimalikult sujuvaks.