Kirjatehnika vihik. Mustriread

Kirjatehnika vihik. Mustriread

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Enne kooliteed alustamist on oluline, et Sinu laps saaks tuttavaks pliiatsi õige hoidmise ja kasutamisega. "Kirjatehnika vihik. Mustriread" on loodud just selleks otstarbeks, pakkudes noortele õppijatele võimalust harjutada käe ja silma koostööd, mis on kirjutamise alustalaks. See raamat on kui sild lasteaia ja kooli vahel, sillutades teed esimese klassi kirjatundidele, kus kirjatehnika oskused on hindamatu väärtusega.

Raamatus leiduvad mustriridadega leheküljed ei ole ainult kirjutamise eelharjutuseks, vaid pakuvad ka inspiratsiooni ja ideid joonistamiseks, aidates seeläbi kaasa lapse loominguliste võimete arengule. Lisaks on vihikusse lisatud värvimispildid erinevatest loomadest ja esemetest, millel on kõrval trükitähtedes sõnad, toetamaks lugemisoskuse arengut paralleelselt peenmotoorika harjutustega.

Eksperdid rõhutavad, et varajane kirjatehnika harjutamine on fundamentaalne mitte ainult käekirja kujunemisele, vaid mõjutab ka lapse loovust ja keelelist arengut. Tänapäeva digiajastul, kus käsitsi kirjutamise osakaal väheneb, on eriti oluline säilitada ja arendada neid oskusi, et tagada käeliste liigutuste sujuvus ja kiirus tulevikus.

"Kirjatehnika vihik. Mustriread" on varustatud ka kleebistega, mis pakuvad lapsele lisarõõmu ja motivatsiooni, kui ta saab õigesti sooritatud ülesande eest lehele kleebise kleepida. See on suurepärane vahend Sinu lapse enesekindluse kasvatamiseks ja oskuste arendamiseks, mis on vajalikud edukaks kooliteeks.