Kirjatehnika vihik. Numbrid

Kirjatehnika vihik. Numbrid

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
"Kirjatehnika vihik. Numbrid" on praktiline töövihik, mis on loodud selleks, et aidata sinu lapsel saada sõbraks numbritega, mis on meie igapäevaelus kõikjal nähtavad – olgu selleks siis kellaaeg, hinnasildid poes või numbrid raamatulehtedel. Töövihikus on võimalus harjutada numbrite kirjutamist, järgides punktiirjooni, mis on suurepärane viis käsikirja arendamiseks ning samuti saab laps praktiseerida esemete loendamist, mis on oluline oskus igapäevaelus toimetulekuks.

Lisaväärtusena sisaldab vihik ka lihtsamaid matemaatikaülesandeid, mis tutvustavad lastele arvutamise põhitõdesid, aidates seeläbi kaasa nende loogilise mõtlemise arengule. See töövihik pakub lapsele rõõmu ja mängulisust, mis on oluline, et õppimine oleks kaasahaarav ja meeldejääv. Laps õpib mängeldes järjestikku numbreid tundma ja peagi mõistab ta ka nende praktilist tähendust.

Kuna laste kõne areneb erinevalt täiskasvanute omast, on vihikusse lisatud ka lühikesed laused numbrite ja piltide kõrvale, mis aitavad lapsel omandada õigeid matemaatikatermineid. See on oluline, et tagada õige sõnavara kasutamine ja mõistete mõistmine.

Üllatusena leiab väike õppur vihiku keskelt ka kleebiseid, mis pakuvad lisarõõmu, kui laps saab need õigetesse kohtadesse paigutada, muutes õppimise veelgi interaktiivsemaks ja lõbusamaks.

"Kirjatehnika vihik. Numbrid" on suurepärane vahend, et toetada sinu lapse esimesi samme numbrite maailmas, pakkudes talle kindlat alust matemaatika tundmaõppimisel ning aidates kaasa tema üldisele arengule.