KIRJUTAN JA KUSTUTAN. ESIMESED SÕNAD. MINU MAAILM

KIRJUTAN JA KUSTUTAN. ESIMESED SÕNAD. MINU MAAILM

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta sõnade maagiat koos paeluva teosega "Kirjutan ja kustutan. Esimesed sõnad. Minu maailm", mis on loodud spetsiaalselt uudishimulikele väikelastele. See interaktiivne raamat on suurepärane vahend, mis aitab Sinu lapsel avardada oma sõnavara ja harjutada kirjutamisoskust, pakkudes üle 120 tuttava ja igapäevase sõna, mis on osa lapse ümber olevast maailmast.

Kas otsid viisi, kuidas toetada oma lapse keelelist arengut lõbusal ja kaasahaaraval moel? "Kirjutan ja kustutan. Esimesed sõnad. Minu maailm" on just see, mida vajad. Raamatu lehekülgedel on hoolikalt valitud sõnad, mis on igapäevaelus lapse jaoks olulised ja mõistetavad. See on suurepärane võimalus julgustada väikeseid avastajaid õppima läbi mängu ja interaktiivse tegevuse.

Iga sõna on esitatud selgelt ja lihtsalt, et julgustada last jäljendama ja harjutama kirjutamist, samal ajal kinnistades uusi sõnu ja laiendades lapse maailmapilti. Raamat on disainitud nii, et seda saab kasutada korduvalt – kirjutatud sõnu saab kustutada ja uuesti harjutada, mis teeb õppimise protsessi paindlikuks ja keskkonnasõbralikuks.

Kasvatage koos lapsega tema sõnavara ja kirjutamisoskust, avastades samal ajal igapäevaseid esemeid ja kontseptsioone, mis on osa tema kasvavast maailmast. "Kirjutan ja kustutan. Esimesed sõnad. Minu maailm" on Sinu lapse teejuht sõnade imelisse maailma, pakkudes talle kindlat alust edasiseks keeleõppeks.