KIRJUTAN JA KUSTUTAN. KORRUTAMINE

KIRJUTAN JA KUSTUTAN. KORRUTAMINE

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.60€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta korrutamine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks? "Kirjutan ja kustutan. Korrutamine" on raamat, mis viib teid ja teie lapsi põnevale matemaatika avastusretkele, kus loomadest tegelased lahendavad igapäevaseid probleeme, kasutades selleks korrutamist. See interaktiivne õppevahend on suurepärane abimees, et mõista, kuidas korrutamine on seotud liitmisega ja kuidas numbreid rühmitades on võimalik keerukamaid matemaatilisi toiminguid lihtsamini lahendada.

Raamat keskendub korrutamisele arvudega 2, 3, 4, 5 ja 10, toetades sellega kooliprogrammi ja pakkudes lisaväärtust koduseks õppimiseks. Üks eriline omadus, mis teeb selle raamatu eriti atraktiivseks, on markerikirja kustutamise võimalus. See tähendab, et saate harjutusi teha ikka ja jälle, ilma et peaks muretsema lehekülgede lõppemise pärast – ideaalne viis kinnistada õpitut läbi kordamise.

Raamatu lõpus leiate testi, mis aitab teil või teie lapsel hinnata oma oskusi ja edusamme. Lisaks on seal vastused kõigile ülesannetele ja põhjalikud selgitused, mis on suunatud täiskasvanutele, kes lapsi õppimisel juhendavad. See tagab, et igaüks saab materjalist maksimaalselt kasu ning õppimine on tõhus ja sihipärane.

"Kirjutan ja kustutan. Korrutamine" on rohkem kui lihtsalt harjutusvihik – see on kaasahaarav ja interaktiivne viis matemaatika maailma avastamiseks. Kas olete valmis sukelduma numbrite imelisse maailma koos oma lapsega?