KIRJUTAN JA KUSTUTAN. LIITMINE 

KIRJUTAN JA KUSTUTAN. LIITMINE 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta liitmise maagiat koos metsa sõbralike elanikega! "Kirjutan ja kustutan. Liitmine" on raamat, mis on loodud selleks, et muuta liitmise õppimine kuni kahekümneni lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks. Sinu laps saab harjutada liitmist läbi praktiliste tegevuste, nagu poenimekirjade koostamine ja karussellisõit, kus tuleb leida õige arv loomi igale sõidule. Need tegevused on suurepärased täiendused koolis õpitule, aidates matemaatika põhitõdesid paremini mõista.

Mis teeb selle raamatu eriliseks, on selle interaktiivsus. Tänu spetsiaalsele markerikirjale on võimalik tehtud harjutused lehekülgedelt kustutada, pakkudes seeläbi lõputult võimalusi liitmise harjutamiseks. See funktsioon ei ainult ei säästa paberit, vaid võimaldab ka korduvat praktikat, mis on õppimisel võtmetähtsusega.

Raamatu lõpus ootab lapsi test, mis aitab neil oma oskusi ise hinnata, ning kõikide ülesannete vastused ja selgitused, mis on mõeldud täiskasvanud juhendajale. See on suurepärane ressurss, mis toetab lapse arengut ja annab täiskasvanule kindluse, et laps õpib õigesti.

Kui soovid oma lapsele pakkuda nauditavat ja harivat viisi matemaatika aluste omandamiseks, siis "Kirjutan ja kustutan. Liitmine" on ideaalne valik. Lase oma lapsel sukelduda teadmiste maailma, kus õppimine on sama meeldiv kui mäng!