KIRJUTAN  JA KUSTUTAN. LÕBUS PUHKUS

KIRJUTAN JA KUSTUTAN. LÕBUS PUHKUS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.15€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Avasta põnev ja värvikirev töövihik, mis on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele rõõmu ja arendada olulisi oskusi! "Kirjutan ja Kustutan. Lõbus Puhkus" on suurepärane vahend, mis aitab sinu väikesel põnnil õppida loendamist ja tähelepanu koondamist. Lisaks sellele on see töövihik suurepärane kaaslane pliiatsi õige hoidmise oskuse lihvimisel, pakkudes mitmeid jäljendamisharjutusi.

Kas oled märganud, kuidas sinu laps tahab ikka ja jälle sama tegevust korrata? See töövihik on justkui loodud selleks! Tänu kaasasolevale kustutatavale pliiatsile saab sinu laps harjutusi teha nii mitu korda, kui soovib, ilma et vihik otsa saaks. See on suurepärane võimalus kinnistada õpitud oskusi mängulise tegevuse kaudu.

Oluline on märkida, et kuigi töövihik on mõeldud lõbusaks õppevahendiks, tuleb olla ettevaatlik, kuna väikeste osade tõttu võib see kujutada lämbumisohtu. Seetõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele.

Kasuta "Kirjutan ja Kustutan. Lõbus Puhkus" töövihikut, et pakkuda oma lapsele harivat ja kaasahaaravat tegevust, mis toetab tema arengut ja pakub rõõmu iga kord, kui pliiats paberile puutub. See on suurepärane viis veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, jälgides tema arengut ja õppimisrõõmu.