KIRKAD VÄRVID. KODUAED

KIRKAD VÄRVID. KODUAED

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas teie väike aednik on valmis avastama värvide imelist maailma? "Kirgad Värvid. Koduaed" on raamat, mis viib teie lapse visuaalse tajumise järgmisele tasemele. See on loodud spetsiaalselt selleks, et arendada teie lapse värvitaju ja tähelepanu detailidele.

Raamat pakub põnevat interaktiivset kogemust, kus mustvalged illustratsioonid haaravad esmalt teie lapse tähelepanu, aidates neil keskenduda vormidele ja kontrastidele. Kui aga teie laps lehitseb lehti, avaneb neile ootamatult värvikirev maailm – iga lehekülg paljastab erksavärvilise pildi, mis on täis peeneid detaile ja varjundeid.

Lisaks visuaalsele avastamisele on raamat ka kuulamis- ja kõnearenduse vahend. Lapsevanemana saate ette lugeda erinevate taimede ja putukate nimesid, mis on raamatus kujutatud, aidates seeläbi kaasa sõnavara laienemisele ja keeleoskuse arengule. Teie laps õpib neid pilte sõnadega seostama ja proovib neid ka ise järele öelda.

"Kirgad Värvid. Koduaed" on rohkem kui lihtsalt pildiraamat – see on teie lapse arengu toetaja ja avastusretkede kaaslane. Raamat on loodud selleks, et pakkuda teie perele ühiseid õppimis- ja mänguhetki, mis on täis rõõmu ja avastamisrõõmu. Kasutage seda võimalust, et luua erilisi mälestusi koos oma lapsega, uurides koos koduaia värviküllast elu.