KIRKAD VÄRVID. ÜRGMETS

KIRKAD VÄRVID. ÜRGMETS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas teie väike avastaja on valmis sukelduma värvide ja kontrastide maailma? "Kirkad Värvid. Ürgmets" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt beebidele, et äratada nende meeli ja uudishimu.

Kui beebid alles õpivad maailma tundma, on nende nägemine piiratud. Nad näevad esmalt vaid mustvalgeid kujundeid ja kontraste. See raamat kasutab seda teadmist, et haarata beebi tähelepanu lihtsate, kuid silmatorkavate must-valgete illustratsioonidega. Kuid see on alles algus!

Iga lehekülg peidab endas üllatust – värvikirevat pilti, mis tõmbab välja ja paljastab metsikus ürgmetsas peituvate loomade ja lindude ilu. Beebid naudivad iga detaili uurimist, samal ajal kui vanemad neile pildil olevate olendite nimesid ette loevad. See mitte ainult ei aita lapsel seostada sõnu ja pilte, vaid toetab ka keele arengut ja sõnavara laienemist.

"Kirkad Värvid. Ürgmets" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teie lapse esimene samm lõputus avastamise rõõmus. See on loodud selleks, et pakkuda teie perele ühiseid hetki, kus teie laps õpib ja kasvab läbi mängulise õppe. Kas olete valmis koos lapsega avastama, mis peitub järgmise lehekülje taga?