Kiska-Miska

Kiska-Miska

Autor: Rudīte Raudupe

Kirjastus: GLOSSUS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
"Kiska-Miska" on lummav lugu kassipojast, kellele meeldib maailma avastada ning koguda erinevaid esemeid, mis tema teekonnal silma jäävad. Olgu selleks siis kastanid või kivid, kõik leiab tee tema kotti. Kuid peagi avastab ta, et sellisel kogumiskirel võivad olla ka oma varjuküljed.

Autor Rudīte Raudupe, kes on sündinud 1940. aastal, on tuntud mitte ainult kirjaniku ja kirjandusteadlasena, vaid ka kui juhtimiskonsultant. Elades Californias, on ta pühendunud India filosoofia vedaanta ja kaasaegse juhtimispraktika ühendamisele, aidates inimestel leida tasakaalu isiklikus ja erialases arengus. Tema loengud ja töötoad on hinnatud nii Ameerika Ühendriikides kui ka Lätis ja Indias.

"Kiska-Miska" on Raudupe debüüt lastekirjanduse vallas ja see on suurepärane lugemine kõigile, kes on kolmeaastased või vanemad. Raamat ei ole mitte ainult kaunilt illustreeritud, vaid pakub ka sügavamat filosoofilist sõnumit, mis paneb nii lapsi kui täiskasvanuid mõtlema asjade kogumise ja omamise tähendusele meie eludes.

See raamat on ideaalne valik, kui soovid oma lapsele või lähedastele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust. "Kiska-Miska" on raamat, mis rikastab mõistust ja südant, pakkudes samal ajal ka silmailu.