KIVIPILVEDE ALL. TEKSTE VÄRSKEST RÕHUST 2005-2017

KIVIPILVEDE ALL. TEKSTE VÄRSKEST RÕHUST 2005-2017

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised hääled kujundavad tänapäeva eesti kirjandusmaastikku? "Kivipilvede all" on teos, mis viib teid rännakule läbi kaasaegse kirjanduse südame, kus noored autorid on oma sõnadega maalinud pildi ajastu vaimust.

See raamat on tõeline kirjanduslik aare, mis kogub kokku saja andeka kirjaniku loomingu, kes on oma teekonda alustanud Värske Rõhu lehekülgedel – ajakirjas, mis on alates 2005. aasta sügisest olnud noorte kirjanike häälekandjaks. Carolina Pihelgas, kes on antoloogia koostaja, on teinud suurepärast tööd, et esitleda teile kirjanduslikku valikut, mis peegeldab noorte autorite arengut, nende teemasid ja kirjutamisstiile, mis on viimase kaheteistkümne aasta jooksul esile kerkinud.

"Kivipilvede all" ei ole lihtsalt kogumik, see on ajastu peegeldus, mis toob esile nii tuntud nimed kui ka varjusurmas olnud talente. Iga lehekülg on täis avastamisrõõmu, olgu selleks siis üksik luuletus, luuletsükkel või proosapala. Raamatu teeb eriliseks ka Jan Kausi sügavamõtteline järelsõna, mis aitab lugejal mõista tekstide sügavamat tähendust ja kirjanduslikku konteksti.

Kui kirjandus on teie kirg ja te soovite avastada uusi hääli, kes kujundavad eesti kirjanduse tulevikku, siis "Kivipilvede all" on teie jaoks kohustuslik lugemine. Avastage, millised lood ja luuletused on kujundanud meie aja kirjandust ja leidke oma uued lemmikud sellest ainulaadsest kogumikust.