Kivist hinged

Kivist hinged

Autor: Lloyd Devereux Richards

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
37.99€
Osta
Apollo
39.95€ / 37.95€
Osta
Lloyd Devereux Richardsi põnevusromaan "Kivist hinged" viib sind sügavale FBI agendi Christine Prusiki maailma, kus ta seisab silmitsi sarimõrvari tabamisega, kes jätab enda teele peadpööritavaid vihjeid. Need vihjed ei ole aga tavalised – need on kivikujukesed, mis äratab naises kõhedusttekitavaid mälestusi tema enda minevikust.

Christine Prusik, Chicago FBI harukontori juhtiv kohtuantropoloog, on oma karjääri jooksul kohanud mitmeid kummalisi ja keerulisi juhtumeid. Kuid ükski neist ei ole olnud nii isiklik ja segadusttekitav kui praegune. Sarimõrvar, kes sihib noori naisi, jätab nende surnukehad Lõuna-Indiana metsade varjus asuvatesse järsakutesse. Mõrvari jälgede hulgas on kivikujukesed, mis meenutavad pühasid esemeid ühelt Paapua Uus-Guinea hõimult – hõimult, mille kombeid ja kultuuri Prusik uuris põhjalikult kümme aastat varem, oma ülikoolipäevil.

See sünge seiklus paneb Christine'i silmitsi seisma omaenda varjudega. Tema minevik ja uurimistöö ajal saadud traumad hakkavad uuesti pinnale kerkima, sundides teda küsima, kas mõrvari valitud vihjete ja tema enda mineviku vahel on sügavam seos või on tema kõige mustemad õudusunenäod hakanud reaalsuseks muutuma.

Kas oled valmis sukelduma sügavale psühholoogilise pinge ja põnevuse maailma, kus iga lehekülg toob uue vihje ja iga peatükk süvendab müsteeriumi? "Kivist hinged" on lugu, mis ei lase sul raamatut käest panna enne, kui oled jõudnud selle rabava lõpplahenduseni.