KLASSIKALINE FENG SHUI JÕUKUSE JA HEAOLU SUURENDAMISEKS

KLASSIKALINE FENG SHUI JÕUKUSE JA HEAOLU SUURENDAMISEKS

Autor: Meister Denise Liotta Dennis

Kirjastus: NEBADON

Kategooria: Elustiil ja kombed
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
18.95€ / 18.00€
Osta
Avasta iidse feng shui kunsti saladused, et tuua oma ellu küllust ja heaolu. Denise Liotta Dennise raamat "Klassikaline Feng Shui jõukuse ja heaolu suurendamiseks" on teejuht, mis avab ukse finantsilisele edule ja tööalasele õitsengule, kasutades selleks iidseid hiina tarkusi.

Selle raamatu lehekülgedel saad tutvuda kahe enimlevinud feng shui süsteemiga – kaheksa maja ja lendavad tähed – ning õpid, kuidas neid süsteeme oma kasuks tööle panna. Raamat pakub sulle praktilisi nõuandeid, kuidas leida oma isiklik gua number ja rakendada lihtsaid rikkuse saavutamise võtmeid, mis aitavad sul rahaõnne ligi tõmmata.

Denise Liotta Dennis, kes on ise õppinud ühe maailma viie suurmeistri, Yap Cheng Hai käe all, jagab sinuga jõukust toovaid valemeid, nagu "viis vaimu kannavad varandust", draakonivärav ja veedraakonid. Samuti õpetab ta, kuidas ära tunda ja neutraliseerida negatiivset energiat, mis võib su edu teel takistuseks saada.

Kui oled huvitatud oma kodu või äri energiate tasakaalustamisest, et luua harmooniat ja meelitada ligi edu, siis on see raamat just sulle. Denise Liotta Dennis on Dragon-Gate Feng Shui firma president ja asutas Ameerika klassikalise feng shui kolledži Scottsdale'is, Arizonas. Rohkem teavet tema kohta ja tema õpetuste kohta leiad veebilehelt dragongatefengshui.com.

Kas soovid oma elus rohkem küllust ja heaolu? "Klassikaline Feng Shui jõukuse ja heaolu suurendamiseks" on sinu praktiline juhend, kuidas rakendada iidseid teadmisi oma elu parandamiseks.