KLASSIKALISED MANDALAD

KLASSIKALISED MANDALAD

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Mandalad – need on rohkem kui lihtsalt joonistused või mustrid. Need on sügavalt juurdunud budistliku kultuuri sümbolid, mis kujutavad endast täiuslikkust ja tasakaalu. Kui otsid viisi, kuidas pakkuda oma lapsele võimalust enesearenguks ja eneseväljenduseks, siis "Klassikalised Mandalad" võib olla just see, mida vajad.

Värvimine pole ainult meelelahutus; see on ka õppetund, mis aitab lastel õppida, kuidas olla iseendaga, arendades samal ajal nende kujutlusvõimet ja keskendumisoskust. Mandalate värvimine annab lastele võimaluse uurida oma tundeid, õppida iseseisvust ja märgata detaile, mis võivad esmapilgul jääda märkamata.

See tegevus ei ole pelgalt viis, kuidas austada budistlikke traditsioone, vaid see on ka praktiline vahend, mis aitab lastel arendada oma mõtlemisoskust ja eesmärkide seadmise võimet. Mandalate värvimine võib olla ka ühendav tegevus – veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, luues samal ajal midagi kaunist.

Kas soovid kogeda seda rahulolu ise? Haara komplekt värvilisi pliiatseid, leia endale mõnus ja hästi valgustatud koht ning asu mandalaid looma. See on aeg iseendale, mil saad lõõgastuda ja lasta oma loomingulisusel voolata. "Klassikalised Mandalad" on sinu teejuhiks selles meditatiivses kunstis, pakkudes sulle võimalust avastada mandalate maagiat ja nende positiivset mõju sinu vaimsele heaolule.