KLEEBI JA VÄRVI. HONDA

KLEEBI JA VÄRVI. HONDA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.93€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele autoentusiastile? "Kleebi ja Värvi. Honda" on just see, mida vajad! See raamat on loodud spetsiaalselt poiste jaoks, kes armastavad autosid, pakkudes neile võimalust õppida tundma erinevaid Honda automudeleid lõbusal ja kaasahaaraval viisil.

Raamatusse on kogutud hulgaliselt teavet Honda sõidukite kohta, mis on esitatud lihtsasti mõistetaval moel, et noored lugejad saaksid mängeldes uusi teadmisi omandada. Lisaks sellele on raamat varustatud kleebistega, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks. Lapsed saavad värvida pilte ja seejärel kaunistada neid kaasasolevate kleebistega, mis aitavad arendada nii loovust kui ka peenmotoorikat.

Ent olge ettevaatlikud – kuigi see raamat on suurepärane vahend õppimiseks ja meelelahutuseks, tuleb meeles pidada, et see sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida ei tohi alahinnata, seega palun jälgige oma lapsi, kui nad selle raamatuga mängivad.

"Kleebi ja Värvi. Honda" on suurepärane kingitus igale noorele, kes tunneb huvi autode ja nende toimimise vastu. See on lõbus ja hariv viis veeta aega, arendades samal ajal käelist osavust ja loovust. Kas poleks põnev jälgida, kuidas sinu laps sukeldub automaailma, õppides samal ajal uusi oskusi? Võta aega ühiseks tegevuseks ja naudi iga hetke, kui sinu laps avastab uusi ja põnevaid asju Honda maailmast.