KLEEBI+ ÕPI. SUUR JA VÄIKE

KLEEBI+ ÕPI. SUUR JA VÄIKE

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta maailma mõõtmeid ja kujundeid raamatuga "Kleebi+ Õpi. Suur ja Väike", mis on mõeldud uudishimulikele lastele, kes on valmis õppima suuruste ja kujundite erinevusi läbi mängulise tegevuse. See raamat on suurepärane vahend, mis aitab Sinu lapsel mõista ja eristada vastandlikke mõisteid nagu suur ja väike või pikk ja lühike, samuti õpetab tajuma esemete ja olendite sarnasusi ning erinevusi.

Raamatu lehekülgedel ootavad Sind huvitavad ülesanded, mis on loodud selleks, et arendada lapse keskendumisvõimet ja loogilist mõtlemist. Ühtlasi tutvustatakse lastele uusi sõnu ja kontseptsioone, mis on olulised igapäevaelus orienteerumiseks. Üle saja kleebise lisamine ülesannetesse muudab õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks, pakkudes samal ajal praktilist kogemust suuruste võrdlemisel ja kategoriseerimisel.

Kuid olge ettevaatlikud, sest raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleb alati arvestada, seega veenduge, et teie laps kasutaks raamatut turvaliselt ja täiskasvanu järelevalve all.

"Kleebi+ Õpi. Suur ja Väike" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama maailma läbi mängu ja õppimise. See on raamat, mis toetab laste arengut ja pakub rõõmu nii väikestele kui ka nende vanematele.