Kleebin ja õpin sõnu (karu)

Kleebin ja õpin sõnu (karu)

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
"Kleebin ja õpin sõnu (karu)" on raamat, mis pakub teie lapsele rõõmu ja õpetlikku meelelahutust. See kleepsuraamat on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata väikelastel arendada lugemisoskust ja peenmotoorikat läbi mängulise tegevuse. Raamat on täis armastusväärselt illustreeritud pilte, mis köidavad lapse tähelepanu ja soodustavad sõnavara laiendamist.

Eriliseks teeb selle raamatu asjaolu, et kaasasolevad 30 korduvkasutatavat kleepsu annavad lastele võimaluse oma vigu parandada ja õppida läbi katsetamise. Kui kleeps ei satu esimesel korral õigesse kohta, ei ole põhjust muretseda – see on lihtsasti teisaldatav ja laps saab proovida uuesti.

Raamatu "Kleebin ja õpin sõnu (karu)" kasutamine on lihtne ja lõbus viis toetada lapse varajast lugemisoskust ja sõnavara arengut. See on suurepärane vahend vanematele, kes soovivad oma lapse õppimisteekonda rikastada ja pakkuda neile harivaid tegevusi, mis on ühtlasi ka meelelahutuslikud. Kasutage seda võimalust, et veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, aidates tal õppida ja kasvada läbi mängu.