KLEEPSUDEGA VÄRVIMIS-JA JOONISTAMISRAAMAT. TALUÕUES

KLEEPSUDEGA VÄRVIMIS-JA JOONISTAMISRAAMAT. TALUÕUES

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Avasta maalähedase võlu ja loovuse rõõmu "Taluõues" värvimis- ja joonistamisraamatus, mis on suurepärane kaaslane igale noorele kunstnikule. See raamat on täis lõbusaid tegevusi, mis aitavad sul arendada oma peenmotoorikat ja loovust. Iga lehekülg kutsub sind üles leidma õigeid kleepse, ühendama nummerdatud punkte ja andma elu värviküllastele talustseenidele.

Kas oled valmis sukelduma taluelu idüllilisse maailma? "Taluõues" pakub sulle korduvkasutatavaid kleepse, mis tähendab, et saad oma lemmikstseene ikka ja jälle uuesti luua. See on nagu maagiline talu, mis ärkab ellu just sinu käe all!

Kuid ole ettevaatlik – see raamat pole mõeldud päris pisikestele. Kuna komplekt sisaldab väikeseid osi, on olemas lämbumisoht, mistõttu ei soovitata seda alla kolmeaastastele lastele.

Võta hetk, et nautida aeglast ja rahulikku tegevust, mis ei paku mitte ainult lõbu, vaid ka õpetab kannatlikkust ja keskendumist. "Taluõues" on ideaalne kingitus, mis toob naeratuse igale lapsele, kes armastab värve, loomi ja taluelu. Pane oma kujutlusvõime proovile ja loo oma väike taluõue meistriteos!