KLEEPSURAAMAT HOBUSED

KLEEPSURAAMAT HOBUSED

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on hobuste maailm? "Hobused" on raamat, mis viib teid avastusretkele läbi erinevate hobusetõugude imelise mitmekesisuse. Alates armsatest ponidest, kes mahuvad peaaegu teie tagaaeda, kuni metsikute mustangideni, kes jooksevad vabaduses lääne preeriate üle, on igal tõul oma lugu ja iseloom.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline teatmeteos; see on interaktiivne seiklus, mis ühendab õppimise ja mängu. Läbi üle 50 taaskasutatava kleepsu, mis on raamatus kaasas, saate ise luua ja kujundada hobuseid kujutavaid pilte. See on suurepärane võimalus lastele, et õppida hobuste kohta, samal ajal oma loovust rakendades.

Kas teadsite, et hobustel on nelja erinevat liikumisviisi – kõnd, traav, galopp ja pass? Või et nende magamisharjumused võivad tunduda veidrad, kuid on täiesti kohandatud nende ellujäämiseks looduses? Raamat "Hobused" tutvustab teile neid fakte ja palju muud, pakkudes samal ajal lõbusaid kleepsumänge ja mõistatusi, mis panevad teie teadmised proovile.

See raamat on suurepärane ressurss igale noorele hobusesõbrale või loomahuvilisele lapsele, kes soovib oma teadmisi laiendada. Lõbusad tegevused ja kordumatud kleepsud muudavad õppimise nauditavaks ja meeldejäävaks. Avastage hobuste maailma saladused ja ehitage iga päev uus pilt, mis peegeldab teie armastust nende võimsate ja graatsiliste loomade vastu.