KLEEPSURAAMAT KASSID

KLEEPSURAAMAT KASSID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks kassid nii salapärased ja iseseisvad olendid on? "Kleepsuraamat Kassid" viib sind põnevale avastusretkele läbi kasside maailma, kus saad tutvuda erinevate kassitõugudega, alates armastatud diivaninurrujatest kuni mänguhimuliste seiklejateni.

Kas tead, mitu vurru sinu lemmikul on või kui kõrgele ta suudab hüpata? Või äkki oled mõelnud, kuidas kassid pimedas näevad? Selle raamatu lehekülgedel saad sa mitte ainult vastused nendele küsimustele, vaid ka palju muud põnevat ja kasulikku teavet kasside käitumise ja eripärade kohta.

Lisaks huvitavale teabele pakub raamat ka interaktiivset tegevust – üle 50 taaskasutatava kleepsu, mis võimaldavad sul ja su lapsel luua iga päev uusi ja ainulaadseid pilte. See on suurepärane viis õppida, samal ajal mängides ja loovust arendades.

"Kleepsuraamat Kassid" on ideaalne kaaslane kõigile noortele kassiarmastajatele, kes soovivad oma neljajalgsete sõprade kohta rohkem teada saada. Raamat on nii hariv kui ka lõbus, ning see kindlasti rikastab iga noore loomasõbra raamaturiiulit. Avasta kasside imeline maailm ja ehita koos oma lapsega üles uusi teadmisi ja mälestusi!