Kloostriaia saladused: õde Christa segaviljelusnipid

Kloostriaia saladused: õde Christa segaviljelusnipid

Autor: Õde Christa Weinrich Osb,Jutta Langheineken

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.50€
Osta
Apollo
26.95€ / 25.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas ühendada köögiviljade kasvatamine lopsakate lillepeenardega? "Kloostriaia saladused: õde Christa segaviljelusnipid" on raamat, mis avab ukse aedniku tarkuste maailma, kus õde Christa Weinrich Osb ja Jutta Langheineken jagavad oma kogemusi ja kirge orgaanilise aianduse vastu.

Kui astud selle raamatu lehekülgedele, avastad Saksamaa Fulda kloostri aia saladused, kus segaviljeluse põhimõtteid on rakendatud juba aastakümneid. Õde Christa ja Jutta juhendavad sind, kuidas luua harmooniline aed, kus taimed mitte ainult ei kasva koos, vaid toetavad ja tugevdavad üksteist.

Sinu ees avanevad teadmised sellest, millised taimeliigid on üksteisele head naabrid ja milliseid ei tohiks ühes peenras koos kasvatada. Saad juhiseid, kuidas mulda õigesti harida, et see oleks viljakas ja elujõuline ning kuidas toetada aias elu loomulikku ringkäiku.

Kuigi Eesti aiandushooaeg on lühem kui Saksamaal, on raamatus jagatud põhimõtted universaalsed ja kohaldatavad ka meie kliimas. Eriti kasulikud on soovitused vahekultuuride kasvatamiseks, mis aitavad meie aedadel täisväärtuslikult õitseda.

See raamat on järg õde Christa Weinrichi varasemale teosele "Segaviljelus koduaias", mis ilmus eesti keeles 2019. aastal. Kui sa soovid oma aeda muuta mitmekesisemaks ja elurikkamaks, siis "Kloostriaia saladused" on just see, mida vajad. Avasta, kuidas looduslikud liitlased aias koostööd teevad, ja koge aianduse sügavamat mõõdet koos õde Christa ja Jutta tarkuste juhtimisel.