KLOPP. TÄIE AURUGA

KLOPP. TÄIE AURUGA

Autor: Raphael Honigstein

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Sport
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Hetkel pole saadaval
Jürgen Klopp on jalgpallimaailmas tuntud kui mees, kelle energia ja karisma on võrreldamatud. Tema juhendamisel on jalgpallurid saavutanud nii isiklikke kui ka meeskondlikke võite, ja seda mitte ainult oma kodumaal Saksamaal, vaid ka Inglismaa Premier League'i hiiglase Liverpool FC ridades. Kloppi juhtimisstiil on ainulaadne – ta suudab olla korraga nii südamlik kui ka resoluutne, luues meeskonnas võidutahte ja ühtekuuluvustunde.

Raphael Honigsteini teos "Klopp. Täie auruga" viib sind süvitsi selle erakordse treeneri maailma. Raamat ei põhine ainult avalikel allikatel, vaid ka isiklikel intervjuudel Kloppi enda, tema lähikondlaste ja kolleegidega. See annab sulle võimaluse näha, mis toimub meedia ja avalikkuse pilkude eest varjul – milline on Klopp kui strateeg ja kuidas ta oma meeskonda tippu viib.

Kui oled jalgpallifänn või lihtsalt huvitatud juhtimisest ja meeskonnatööst, siis Honigsteini "Klopp. Täie auruga" pakub sulle põhjaliku ja kaasahaarava ülevaate sellest, kuidas kirg ja pühendumus võivad viia erakordsete saavutusteni. Kloppi lugu on inspiratsiooniks paljudele, näidates, et edu võti peitub mitte ainult oskustes ja teadmistes, vaid ka inimlikus lähenemises ja võimes teisi enda ümber innustada.