KODULOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED

KODULOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks just siga armastab mudas müttamist või mis ajendab küülikut oma tagakäppadega kopsima? "Koduloomad. Hääled ja küsimused" on põnev teos, mis viib sind avastusretkele meie neljajalgsete sõprade maailma. See raamat on täis kauneid illustratsioone ja fotosid, mis aitavad sul mõista koduloomade käitumist ja eluviisi.

Iga looma kohta leidub raamatus huvitavaid küsimusi koos valikvastustega, mis aitavad sul oma teadmisi proovile panna. Lisaks pakub raamat teravustamiseks põnevaid piltmõistatusi. Kui soovid aga kogeda midagi erilist, siis haarake oma telefon ja skaneerige QR-koodi – see annab sulle võimaluse kuulata, kuidas kõlavad erinevate koduloomade hääled. See on suurepärane võimalus tuua raamatu leheküljed ellu ja rikastada oma lugemiskogemust.

Kui oled loomasõber või soovid lihtsalt oma teadmisi laiendada, siis "Koduloomad. Hääled ja küsimused" on just see, mida vajad. See on ideaalne kaaslane nii noortele kui vanadele, kes soovivad süveneda koduloomade põnevasse maailma. Kas oled valmis avastama?