KOERAD JA KUTSIKAD

KOERAD JA KUTSIKAD

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised omadused teevad iga koeratõu ainulaadseks? Või kuidas on võimalik, et mõnel neljajalgsel sõbral on silmad erinevat värvi? Võib-olla oled isegi kuulnud, et buldogid on õppinud rulaga sõitma – kas see võib tõesti tõsi olla? Ja milline on koerte tippkiirus?

Kui need küsimused sind kõnetavad, siis raamat "Koerad ja kutsikad" on just see, mida vajad. See teos ei ole lihtsalt järjekordne lemmikloomaraamat; see on interaktiivne seiklus, mis viib sind avastama koerte imelist maailma. Raamatus saad nautida kauneid pilte, mis toovad sinuni koerte mitmekesisuse ja võlu. Lisaks on sul võimalus oma teadmisi proovile panna ja mänguliselt õppida, kleepides kleepse põnevatesse kohtadesse.

Kui soovid oma silmaringi laiendada ja rohkem teada saada meie neljajalgsete sõprade kohta, siis see raamat pakub sulle nii teadmisi kui ka meelelahutust. "Koerad ja kutsikad" on suurepärane valik nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma koerateadmisi värskendada või lihtsalt nautida armsaid koerapilte.

Kasuta võimalust sukelduda koerte põnevasse maailma ja avasta, mida kõike need imelised loomad suudavad. Pane oma lemmikud leheküljed järjehoidjaga kinni ja jaga oma uusi teadmisi sõprade ja perega. "Koerad ja kutsikad" ootab sind, et avada ukse koerte mitmekesisesse ja põnevatesse eludesse.