KOERTEST ARSTID

KOERTEST ARSTID

Autor: Maria Goodavage

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eneseabi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas neljajalgsed sõbrad võivad päästa elusid ja pakkuda lohutust? "Koertest Arstid" on Maria Goodavage'i südantsoojendav teos, mis avab ukse imetlusväärsele maailmale, kus koerad on palju enamat kui lemmikloomad – nad on elupäästjad ja terapeudid.

Maria Goodavage, keda tuntakse tema haaravate ja sügavuti minevate kirjutiste poolest, viib teid avastusretkele, mis kulgeb läbi maailma tipptasemel uurimiskeskuste. Te saate eksklusiivse sissevaate teadustöödesse, mis uurivad koerte võimet tuvastada erinevaid haigusi – alates vähktõvest kuni Parkinsoni tõveni. Te kohtute vaprate neljajalgsetega, kes on koolitatud märkama diabeetikute veresuhkru taseme kõikumisi ja hoiatama oma omanikke võimalike terviseriskide eest.

Raamat ei piirdu ainult füüsiliste haiguste avastamisega. Goodavage toob esile ka koerte märkimisväärse panuse vaimse tervise valdkonnas, aidates inimestel toime tulla autismi, ärevuse, depressiooni ja isegi posttraumaatilise stressihäirega. Autori isiklikud kogemused ja sügav armastus koerte vastu muudavad lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks.

Maria Goodavage, kes on tuntud oma New York Timesi bestsellerite "Sõdurkoerad", "Parim koer" ja "Salateenistuse koerad" poolest, elab San Franciscos koos oma truu kaaslase, kollase labradori retriiveri Gusiga. Tema kirjutised on pälvinud tunnustust nii ekspertide kui ka koerasõprade seas, pakkudes sügavat mõistmist koerte ja inimeste vahelisest erilisest sidemest.

Kui teid huvitab, kuidas koerad aitavad inimeste elukvaliteeti parandada ja milline on nende panus kaasaegses meditsiinis, siis "Koertest Arstid" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See raamat ei ole ainult teaduslik uurimus; see on austusavaldus neljajalgsetele kangelastele, kes iga päev näitavad üles vaprust ja pühendumust.