KOGU TÕDE MINU VAPUSTAVAST SUVEST

KOGU TÕDE MINU VAPUSTAVAST SUVEST

Autor: Davide Cali

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.95€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis võib juhtuda ühel tavalisel suvepäeval rannas? "Kogu tõde minu vapustavast suvest" on Davide Cali sulest pärit lugu, mis viib teid läbi põnevate sündmuste keerise, kus tavaline päev muutub ootamatult globaalseks aardejahiks. See raamat on täis ootamatusi ja pakub põnevat lugemist nii noortele kui ka vanadele seiklusjanulistele.

Kui suvevaheaeg saab läbi ja kool taas ukse ees seisab, on õpetajad uudishimulikud, et teada saada, kuidas õpilased oma suve veetsid. Üks poiss astub üles ja räägib oma loo, mis on nii pöörane ja täis kummalisi tegelasi ning üht vallatut lindu, et õpetaja ja kaasõpilased jäävad kahtlema, kas see kõik võis tõesti juhtuda. Kas poisi jutt on usaldusväärne või on tõeline lugu peidetud hoopis sügavamale?

Davide Cali on tuntud oma humoorikate ja fantaasiarikaste lugude poolest, mis tihtipeale panevad lugejad kahtlema, kus lõppeb reaalsus ja algab väljamõeldis. "Kogu tõde minu vapustavast suvest" ei ole erandiks. See on lugu, mis võib teid naerma ajada ja samas paneb mõtlema, kui kaugele võib fantaasia lennata.

Kui olete varem naernud ja kaasa elanud Cali teostele nagu "Ma ei teinud oma kodutööd sellepärast, et…" või "Teel kooli juhtus üks kummaline lugu…", siis see raamat on just teie jaoks. Avastage, kas poisi suvevaheaja seiklused on tõsielul põhinevad või on need lihtsalt ühe lennuka kujutlusvõime vili. Võtke aega, et sukelduda sellesse nauditavasse ja kaasahaaravasse lugusse, mis võib teile pakkuda nii mõnegi üllatuse.