KOHTUMINE KESKÖÖL

KOHTUMINE KESKÖÖL

Autor: Sondra Tabit

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.76€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks astuda välja oma igapäevaelu piiridest ja kogeda midagi täiesti uut ja põnevat? "Kohtumine keskööl", autoriks Sondra Tabit, viib teid just sellisele teekonnale koos peategelase, süütute siniste silmadega Victoria'ga, kes on üles kasvanud rahulikus väikelinnas, kus suurimad seiklused on tulnud vaid raamatute lehekülgedelt.

Victoria elu oli seni kulgenud turvaliselt ja etteaimatavalt, kuni saatuslik öö muutis kõik. Üks ootamatu kohtumine keset lumist ööd avab ukse tundmatusse maailma, kus armastus, kirg ja oht käivad käsikäes. See lugu haarab teid kaasa Victoria südikasse ellu, kus ta avastab, et fiktsioon ja reaalsus võivad olla üllatavalt sarnased.

Sondra Tabiti teos "Kohtumine keskööl" on justkui sild unistuste ja tegelikkuse vahel, pakkudes lugejale võimalust sukelduda sügavale armastuse ja seikluste maailma. See on lugu, mis paneb teid mõistma, et elu võib olla ettearvamatum ja põnevam, kui oskate ette kujutada. Kas olete valmis kohtuma oma saatusliku keskööga?