Koidikute lummuses

Koidikute lummuses

Autor: Marje Ernits

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, kuidas hommikukoidiku esimesed kiired puudutavad teie nägu ja soovite, et see hetk kestaks igavesti? Marje Ernitsa romaan "Koidikute lummuses" viib teid sügavale selliste hetkede maailma, kus unistused ja tegelikkus põimuvad omavahel.

See lugu räägib Emmast, tuntud ka kui Rotinägu, kes pärineb väikelinna vaesest perest. Emma ei ole kunagi unistanud, sest tema jaoks on unistamine ajaraisk. Ta on kindlameelne ja teab täpselt, mida elult tahab: kodu, kus aknad avanevad ida poole, et tervitada päikesetõusu; armastust, mis on vastastikune; ja võib-olla isegi last, kes oleks tema jätk. Kuid kas unistuste puudumine tähendab, et ta ei vaja neid?

Emma elu võtab ootamatu pöörde, kui ta kutsekooli lõpupidu järel satub juhuslikult seltskonda, mis avab talle ukse filmimaailma. Filmiprodutsent märkab temas midagi erilist ja pakub rolli viikingiteemalises filmis. Emma avastab näitlemise võlud, asub seda ametit õppima ja leiab end peagi uute pakkumiste laviini alt. Kuid kas edu ja kutsumuse leidmine toob kaasa ka armastuse ja unistuste kodu?

Marje Ernits, kelle sulest on voolanud üle 50 teose, on Eesti kirjandusmaastikul tuntud ja armastatud autor. Tema kirjutatud luuletused, jutustused ja romaanid, sealhulgas kümme krimilugu uurija Ira Teveri sarjast, on leidnud tee paljude lugejate südamesse. "Koidikute lummuses" on veel üks tema meisterlikult jutustatud lugudest, mis kutsub lugejat kaasa elama peategelase teekonnale iseenda ja oma koha leidmisel maailmas.

Kui olete valmis sukelduma sügavale inimhinge otsingutele ja avastama, kas leidmine on tõesti olulisem kui otsimine ise, siis haarake "Koidikute lummuses" ja laske end kaasa kiskuda Emma inspireerivast loost.