KÕIGE KOHTA SELLES ILMAS. TEADMISTE MAAILMAS

KÕIGE KOHTA SELLES ILMAS. TEADMISTE MAAILMAS

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.80€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Raamat "Kõige Kohta Selles Ilmas. Teadmiste Maailmas" on põnev teekond läbi inimkonna saavutuste ja looduse imede. Kui Sa oled kunagi mõelnud, kuidas argised esemed nagu ostukäru said alguse või millised loomad pakkusid seltsi Venemaa keisrinnale Katariina II-le, siis see teos on just Sulle.

See on raamat, mis avardab Sinu silmaringi ja toidab uudishimu, pakkudes vastuseid küsimustele, mille olemasolugi Sa ehk ei teadnud. Kas oled kunagi mõelnud, miks meile tekib kananahk või mis asi on terrükoonikud ja funikulöör? "Kõige Kohta Selles Ilmas. Teadmiste Maailmas" viib Sind põnevale avastusretkele, kus iga lehekülg on täis huvitavaid fakte ja ajaloolisi seiku.

See raamat on ideaalne lugemine igale teadmishimulisele inimesele, kes soovib mõista maailma meie ümber sügavamalt. Olgu Sinu huvi suunatud loodusteaduste, inimese füsioloogia, ajaloo või tehnoloogia arengu poole, siin on midagi, mis paneb Sind imestama ja õppima samal ajal.

Võta hetk, et sukelduda teadmiste maailma, mis on täis üllatusi ja avasta vastused küsimustele, mis võivad muuta viisi, kuidas Sa maailma näed.