KÕIGE PISEMALE. SÕIDUKID. KLAPPIDEGA RAAMAT

KÕIGE PISEMALE. SÕIDUKID. KLAPPIDEGA RAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta sõidukite imeline maailm koos oma väikse põnniga! "Kõige Pisemale: Sõidukid. Klappidega Raamat" on justkui esimene sõbralik teejuht teie lapsele, et tutvustada talle erinevaid liiklusvahendeid. See raamat on loodud selleks, et pakkuda teie kõige noorematele lugejatele põnevust ja äratundmisrõõmu.

Raamatu lehekülgedel peituvad vastupidavad klappidega pildid, mis ootavad avastamist ja liigutamist. Need interaktiivsed elemendid ei ole lihtsalt lõbusad, vaid toetavad ka teie lapse kõne arengut ning aitavad kaasa silma ja käe koordinatsiooni täiustumisele. Lapsevanemana saad sa raamatut kasutades korrata sõnu ja fraase, aidates seeläbi kaasa lapse keelelisele arengule.

Raamatu "Kõige Pisemale: Sõidukid. Klappidega Raamat" kasutamine on turvaline ja sobilik juba alates sünnist. See on ideaalne kingitus beebidele ja väikelastele, kes on valmis avastama maailma läbi mängulise õppimise. Võta aega ja naudi neid hindamatuid hetki koos oma lapsega, avastades koos raamatu värvikirevaid lehekülgi ja peidetud üllatusi.

Kas oled valmis oma lapsele tutvustama esimesi sõidukeid? "Kõige Pisemale: Sõidukid. Klappidega Raamat" on teie jaoks valmis, et alustada seda imelist avastusretke koos.