KÕIGE PISEMALE. VÄRVID. KLAPPIDEGA RAAMAT

KÕIGE PISEMALE. VÄRVID. KLAPPIDEGA RAAMAT

Autor: Michelle Rhodes Conway

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.95€ / 6.36€
Hetkel pole saadaval
Avasta värvid koos lapsega! "Kõige Pisemale: Värvid. Klappidega Raamat", autoriks Michelle Rhodes Conway, on loodud spetsiaalselt väikelastele, et ärgitada nende uudishimu ja õppimisvõimet. See raamat on täis värviküllaseid lehekülgi ja tugevaid klappe, mis on mõeldud väikeste käte jaoks, et nad saaksid neid hõlpsasti liigutada.

Iga klapi all peitub väike üllatus, mis aitab kaasa Sinu lapse kõne arengule ja pakub rõõmu äratundmisest. Raamat on suurepärane vahend, et õpetada lapsele värve ja sõnu, samal ajal tugevdades nende silma ja käe koordinatsiooni. Kui Sinu laps avastab, mis peitub klapi all, saate koos korrata sõnu ja rääkida piltidest, mis on suurepärane viis lapse keeleoskuse edendamiseks.

"Kõige Pisemale: Värvid. Klappidega Raamat" on vastupidav ja lapsesõbralik, mis teeb sellest ideaalse kaaslase igapäevasteks avastusretkedeks. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes põnevust ja õppeväärtust igal arenguetapil. Võta hetk, et üheskoos uurida ja imetleda maailma värve, mis on justkui esimene samm Sinu lapse teekonnal avastamaks maailma enda ümber.