Kõik need südamesopid

Kõik need südamesopid

Autor: Francoise Sagan

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne romantika
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kui otsid kirjanduslikku elamust, mis viib sind elegantsi ja teravmeelse psühholoogilise draama sügavustesse, siis Francoise Sagani "Kõik need südamesopid" võib olla just see, mida vajad. See teos, mis on prantsuse kirjaniku viimaseks romaaniks, toob lugejani Ludovici ja Marie-Laure'i keerulise armuloo. Ludovic, jõukas töösturipere järeltulija, ja tema abikaasa Marie-Laure elavad oma igapäevaelu Ludovici isa Henri, tema naise Sandra ja teenri Martiniga, kuni ühel päeval saabub stiilne Fanny, Marie-Laure'i ema, kelle karismaatiline olemus mõjutab nii Ludovici kui ka Henri südameid.

Françoise Sagan, kes tõusis kirjanduslikule areenile juba 19-aastaselt oma debüütromaaniga "Kurbus kummaline tunne", on tuntud oma terava keele ja psühholoogiliselt sügavate karakterite poolest. "Kõik need südamesopid" leiti pärast autori surma ja avaldati suure furooriga 2019. aastal, lisades veel ühe peatüki Sagani muljetavaldavasse pärandisse. Kuigi romaan jäi lõpetamata, peegeldab see siiski Sagani kirjanduslikku meisterlikkust: see on intelligentne, irooniline ja julge.

Kui hindad kirjanduses peent stiilitunnetust ja psühholoogilist sügavust, siis "Kõik need südamesopid" pakub sulle kindlasti kaasahaaravat lugemiskogemust. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks, olles täis säravat dialoogi ja inimhinge keerdkäike. Avasta Sagani viimane romaan ja lase end kaasa tõmmata selle dramaatilise loo keerisesse, mis on sama ajatu kui kirjandus ise.