Kõik suvepäevad

Kõik suvepäevad

Autor: Nancy Thayer

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
42.50€
Osta
New York Timesi menukirjanik Nancy Thayer esitleb teile haaravat lugu, kus Nantucketi saarel veedetud teine peatükk ühe naise elus toob kaasa ootamatuid pöördeid ja võimalusi. Heather Willette elab rahulikku elu Massachusettsi osariigis Concordis. Kuid kui tema abielu hakkab lagunema, seisab Heather silmitsi olulise otsusega oma tuleviku osas. Otsustades õnne ja eneseleidmise nimel, jätab ta oma mehe maha ja üürib maja Nantucketi saarel. Kõik tundub minevat plaanipäraselt – kuni tema poeg Ross teatab, et kolib Nantucketile, et töötada oma tüdruksõbra perekonna ehitusfirmas, selle asemel et naasta koju ja töötada oma isa juures, nagu algselt plaanitud. Heatheri jaoks on kõige keerulisem see, et ta peab nüüd oma poja tüdruksõbraga läbi saama.

Kailee Essex on ülimalt õnnelik, et Ross on valmis tema kodulinna kolima. Kailee loodab nende ühisele õnnelikule tulevikule, eriti nüüd, kui tema vanemad on hakanud viimaks tema karjääri vastu huvi tundma. Kuid vähem rõõmustav on see, et Rossi ema elab sealsamas lähedal. Kailee ja Heather on olnud tülis alates esimesest kohtumisest. Kuid Nantucketi suvepäikeses ja meretuultes on kõik võimalik – isegi leppimine. Kui muutused saabuvad kiiremini, kui Heather ja Kailee olid oodanud, peavad nad õppima oma erimeelsusi ületama ja võitlema sellise tuleviku eest, mida nad soovivad.

Nancy Thayeri romaan „Kõik suvepäevad“ toob teieni südamliku loo, mis uurib perekonnasuhete keerukust ja ootamatuid viise, kuidas saatus võib su teele tulla. See on lugu, mis puudutab sügavalt ja pakub mõtlemisainet igale lugejale.