Kõik tema hirmud

Kõik tema hirmud

Autor: Peter Swanson

Kirjastus: PÄIKESE KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.95€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma südamepõhjani ulatuvasse põnevusse? Peter Swansoni "Kõik tema hirmud" on haarav lugu, mis viib teid läbi keerukate psühholoogiliste labürintide, kus tõde ja illusioonid põimuvad ootamatult.

Kate Priddy on alati olnud ärevil ja murelik, kuid kui võimalus korterit vahetada viib ta Londonist Bostoni, ei oska ta aimatagi, milline õudus teda ees ootab. Corbin Delli luksuslik elamine Beacon Hillil peaks olema uue alguse sümbol, kuid muutub hoopis õudusunenäoks, kui Kate avastab naabri Audrey Marshalli mõrva.

Kas Corbin võib olla seotud Audrey surmaga? Miks on Alan Cherney, vaikne mees üle sisehoovi, nii huvitatud Corbini ja Audrey suhetest? Ja mida teab Audrey endine kallim Jack, kes on veendunud, et mõrvar on keegi, keda Kate usaldab?

Kate'i võitlus oma sisemiste deemonitega muutub veelgi keerulisemaks, kui ta püüab eristada tõde oma kujutlustest. Bostoni talv loob kõle tausta, mille vastu Kate'i paranoia ja hirmud aina süvenevad. Swanson, kes on tuntud oma oskuse poolest luua sügavalt keerulisi tegelasi ja pingestatud atmosfääri, ei jäta teid pettuma.

"Kõik tema hirmud" on meistriteos, mis ei lase teil raamatut käest panna enne viimast lehekülge. Kui olete psühholoogiliste trillerite fänn, siis valmistuge üheks istumiseks, sest see lugu ei jäta teid rahule enne, kui olete jõudnud selle rabava lõpplahenduseni. Swanson on tõestanud end kui üht juhtivat nime põnevuskirjanduse maailmas, ja see raamat on kindel tõestus tema kirjanduslikust andest.