Kojutulek

Kojutulek

Autor: Kate Morton

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
36.50€
Osta
Apollo
38.95€ / 37.00€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui kaugele oled valmis minema nende heaks, keda armastad? "Kojutulek", Austraalia kirjaniku Kate Mortoni looming, viib sind kaasahaaravale teekonnale, mis rändab läbi aja ja ruumi, puudutades südameid ja paljastades saladusi.

Kujutle end Jessi kingadesse – austraallannasse, kes on aastakümneid veetnud Londonis ajakirjanikuna. Elu pole viimasel ajal just meelakkumine: töö on läinud ja isiklik elu on sassis. Kui saatuslik telefonikõne kodumaalt teatab, et armastatud vanaema Nora on haiglas, ei jää Jessil muud üle, kui lennata tagasi oma juurte juurde.

Jessi ootab ees enamat kui lihtsalt perekondlik kriis. Nora kodu, kus Jess kasvas üles, peidab endas süngemat saladust. Jess avastab krimiraamatu, mis põhineb ammusel tõsielusündmusel – perekonnasaladusel, mis on aastakümneid varjul olnud. See avastus paneb Jessi küsima: miks me hoiame oma valedest nii visalt kinni? Mis on kojutuleku tegelik tähendus?

Kate Morton on tuntud oma oskuse poolest luua lummavaid lugusid, mis ületavad põlvkondade ja kontinentide piire. Tema kirjutatud seitse auhinnatud romaani on leidnud tee lugejate südametesse üle kogu maailma, olles tõlgitud 38 keelde ja avaldatud 45 riigis. Morton, kes on kirglik fotograaf, tõe- ja iluotsija, ajarändur ja loodusearmastaja, usub, et maja pole lihtsalt ehitis – see on elatud elude summa, mälestuste hoidla.

"Kojutulek" pole pelgalt raamat, see on rännak, mis kutsub sind mõtisklema oma elu ja valikute üle. Kas oled valmis avastama, mis peitub sinu kojutuleku taga?