KOKKUHOIU KOKARAAMAT

KOKKUHOIU KOKARAAMAT

Autor: Marika Vingissar

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete märganud, et teie köögis läheb toitu raisku rohkem kui peaks? Marika Vingissari "Kokkuhoiu kokaraamat" on praktiline teejuht, mis aitab teil oma köögis targemalt toimetada, et vähendada toidujäätmeid ja säästa raha. Raamatu keskmes on mõistlik planeerimine ja nutikad nõuanded, kuidas ülejääke taaskasutada, et iga ostetud toiduaine leiaks oma koha maitsvates ja toitvates roogades.

Vingissar õpetab, kuidas väikestest jääkidest, nagu lusikatäis kastet, saab alguse uus ja hõrk toit, näiteks munamuffinid või omlett. Ta rõhutab sügavkülma tähtsust kokkuhoiuks, soovitades seal hoida marju, seeni ja muid hooajalisi toiduaineid, mis on soetatud soodsama hinnaga. Raamatust leiate nõuandeid, kuidas köögiviljapuljongi keetmisel järelejäänud köögivilju kasutada näiteks rikkaliku tomatikastme valmistamiseks, mida saab hoida talveks sügavkülmas.

"Kokkuhoiu kokaraamat" ei õpeta teid koonerdama, vaid näitab, kuidas mõõdukas planeerimine ja loovus köögis võimaldavad teil nautida maitsvaid toite, samal ajal rahakotti säästes. See on suurepärane ressurss igale perenaisele või -isale, kes soovib oma köögitoiminguid optimeerida ja toidukulutusi vähendada, ilma et peaks loobuma toidu kvaliteedist ja maitsest.