Kõlab muusika!

Kõlab muusika!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi soovinud sukelduda klassikalise muusika maailma ja avastada selle ajatuid helisid uuel ja paeluval moel? "Kõlab muusika!" on raamat, mis viib teid rännakule läbi viie legendaarse helilooja loomingu, pakkudes teile võimalust kogeda nende kuulsaid teoseid täiesti ainulaadsel viisil.

Antonio Vivaldi "Kevad", Maurice Raveli "Boléro", Ludwig van Beethoveni "Elisele", Wolfgang Amadeus Mozarti "Väike öömuusika", Pjotr Tšaikovski "Pähklipureja" ja "Luikede järv" – need on teosed, mis on vorminud muusikaajalugu ja jätkavad kuulajate lummatust tänapäevani. Raamat ei paku mitte ainult võimalust tutvuda nende meistriteostega, vaid ka kuulata nende muusikapalade katkendeid, mis on hoolikalt valitud, et esile tuua iga helitöö eripära ja ilu.

See raamat on loodud selleks, et rikastada teie meeli – see on visuaalselt kaunis, kõrvupaitav ja hingekosutav. Olgu teie eesmärgiks süvendada oma teadmisi klassikalistest heliloojatest või lihtsalt nautida muusikat, mis on põiminud end meie kultuurilukku, "Kõlab muusika!" on ideaalne kaaslane.

Kasutage võimalust avastada klassikalise muusika maailma uues valguses, lastes sellel raamatul olla teie teejuhiks. Lugege, kuulake ja laske end kaasa haarata muusika võlujõust, mis on ajatu ja jätkuvalt inspireeriv.