Koletis öös

Koletis öös

Autor: Mats Strandberg

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne võiks olla ärgata ühel hommikul hoopis teistsugusena? Mats Strandbergi raamatus "Koletis öös" saate teada, kuidas ühe poisi elu pöördub pea peale tema üheksandal sünnipäeval. Frank, kes on alati kartnud koletisi rohkem kui midagi muud, ärkab ühel päeval avastades, et on ise muutunud selleks, mida ta kõige enam kardab – koletiseks! Tema keha on nüüd kaetud koheva karvaga ja ta liigub neljal jalal. Kuid sügaval sisimas ihkab Frank vaid üht – hellust ja sõprust.

Miks aga inimesed teda pelgavad? Kas leidub keegi, kes suudaks näha tema tõelist olemust ja pakuks talle sõpruse kätt? "Koletis öös" on südantsoojendav lugu sellest, kuidas erinevus ja eelarvamused võivad mõjutada meie suhteid teistega, ning kuidas tõeline sõprus ja mõistmine võivad need barjäärid ületada.

Kui olete valmis sukelduma Franki ebatavalisse ja liigutavasse seiklusse, siis see raamat on just teile. See on lugu, mis paneb teid mõistma, et kõige olulisem on see, mis on meie sees, mitte see, mida teised meist arvavad. Kas olete valmis avastama, kas Frank leiab selle, mida ta kõige enam ihaldab – sõbra, kes teda just sellisena aktsepteerib nagu ta on?