Koletu Krokodill

Koletu Krokodill

Autor: Roald Dahl

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis põnevaks seikluseks, mis viib sind sügavale džungli südamesse, kus varitseb üks tõeliselt näljane olend? "Koletu Krokodill", kirjutatud meisterjutuvestja Roald Dahli poolt, on haarav lugu, mis paneb su kujutlusvõime proovile ja toob esile su lapsepõlve kõige põnevamad unenäod.

Kujutle end kohtumas Koletu Krokodilliga – hiiglasliku, ahnusest pakatava reptiiliga, kelle lemmikroaks on süütud lapsed. Tema isu on piiritu ja ta ei peatu millegi ees, et oma kõhtu täita. Aga ärge kartke, sest džungli asukatel on salakaval plaan, kuidas sellest kavalaist kiskjast üle kavaldada ja tagada, et ta ei ohustaks enam kunagi džungli noorimaid elanikke.

Roald Dahl, kes on tuntud oma võime poolest luua unustamatuid tegelasi ja fantastilisi maailmu, ei jäta ka selles teoses sind ükskõikseks. Tema kirjutamisstiil on elav ja kaasahaarav, tuues esile nii huumori kui ka põnevuse, mis sobivad igas vanuses lugejatele.

Kui oled valmis sukelduma loole, mis on täis põnevust, seiklust ja nutikaid pöördeid, siis "Koletu Krokodill" on just sinu jaoks. See on lugu, mis ei lase sul enne viimast lehekülge rahulikult hingata, ja kindlasti paneb sind mõtlema, kui kaval sa tegelikult olla võid, kui seisad silmitsi tõelise ohuga.

Ära lase sellel maitsval palal endale liiga teha – "Koletu Krokodill" on raamat, mis viib sind kaasa ja ei vabasta enne, kui oled jõudnud selle imelise loo lõpuni. Kas oled valmis astuma vastu Koletule Krokodillile?