Kollane autopõrnikas sõidab ringi

Kollane autopõrnikas sõidab ringi

Autor: Aino Pervik

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, et ka autodel võib olla oma hingeelu? Aino Perviku "Kollane autopõrnikas sõidab ringi" viib sind põnevale rännakule läbi 11 loo, kus autod ei ole lihtsalt masinad, vaid neil on iseloom ja nad suhtlevad omavahel ning inimestega.

Selles raamatus avaneb sulle võimalus sukelduda autode maailma, kus nad ei aita mitte ainult oma omanikke, vaid ka üksteist, ja vahel isegi satuvad mõne põneva seikluse keskmesse. Näiteks, kuidas peaksid linnakärast harjunud sõidukid aitama üht eksinud põtra tagasi tema looduslikku keskkonda?

Raamat on kirjutatud lihtsas ja kaasahaaravas keeles, mis teeb sellest suurepärase lugemismaterjali esimese ja teise klassi õpilastele. Samuti on see armas ettelugemise valik pisut noorematele lastele, kes alles avastavad lugemise imelist maailma. "Kollane autopõrnikas sõidab ringi" on tunnustatud ka haridusasutuste poolt, olles soovitusliku kirjanduse nimekirjas nii teise kui ka kolmanda klassi õpilastele.

Lase oma kujutlusvõimel lennata koos Aino Perviku loodud värvikate tegelastega ja avasta, et isegi neljarattalised sõbrad võivad olla täis üllatusi ja seiklusi. Kas pole põnev mõelda, et iga kord, kui sa autoukse avad, võib sind ees oodata uus lugu?