Kollasel autopõrnikal läheb hästi

Kollasel autopõrnikal läheb hästi

Autor: Aino Pervik

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.83€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind läbi kümne värvika ja ootamatute pööretega loo? Aino Perviku "Kollasel autopõrnikal läheb hästi" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks. See on lugu vapustavast kollasest sõidukist, mille roolis on terane ajakirjanik – raamatu peategelase perenaine. Nende ühised seiklused on täis üllatusi ja toovad naeratuse suule.

Kujuta ette, kuidas see armas autopõrnikas kohtub välismaa presidendiga, peaaegu hüppab välja televiisorist Aktuaalse Kaamera ajal, lendab appi koolibussile, tantsib rokk-kontserdil, on tunnistajaks õnnelikule õnnetusele ja isegi saab endale uued talvesaapad. Jah, sa lugesid õigesti – talvesaapad autopõrnika jalas!

Aino Perviku sulest tulnud lood on alati midagi enamat kui lihtsalt meelelahutus. Need on täis sügavamat tähendust ja õpetlikke hetki, mis panevad nii noored kui vanad lugejad mõtisklema. Ja kui sellest veel vähe oleks, siis Katrin Ehrlichi imelised illustratsioonid toovad tegelased ja nende seiklused tõeliselt ellu.

Kas pole mitte ahvatlev? "Kollasel autopõrnikal läheb hästi" on raamat, mis rikastab sinu lugemiskogemust ja jätab südamesse soojad mälestused. Võta hetk enda jaoks, haara see teos kätte ja lase end viia seikluste keerisesse, mis on sama värvikirev kui peategelase kollane välimus.