Kolm esimest muinasjuttu

Kolm esimest muinasjuttu

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Raamat "Kolm esimest muinasjuttu" viib sind tagasi lapsepõlve maagilisse maailma, kus iga lugu on uks fantaasiarikkasse universumisse. Need lood on ajatud, saatnud paljusid meist öösse ja aidanud meie unistustel lennata. Kui avad selle raamatu, et oma lapsele õhtujuttu lugeda, võid avastada, et lapsepõlve mälestused tärkavad taas ellu.

Raamatu autor on pannud kokku kolm klassikalist muinasjuttu, mis on ideaalsed jagamiseks ja ühiseks nautimiseks. Lugemine ei ole ainult meelelahutus; see on ka vahend, mille kaudu lapsed õpivad väljendama oma mõtteid ja arendama loogilist mõtlemist. Iga lugu lõpeb küsimustega, mis on mõeldud selleks, et julgustada väikeseid lugejaid lugemisel kuuldut mõtestama ja arutlema.

Lisaks kaasahaaravale tekstile on raamatus Urmas Nemvaltsi joonistatud pildid, mis toovad lood visuaalselt ellu ning lisavad lugemiselamusele veelgi sügavust ja värvi.

Albert Einstein on öelnud, et muinasjutud on vahendiks laste intelligentsuse arendamisel. "Kolm esimest muinasjuttu" on suurepärane valik, et järgida seda nõuannet ja avardada oma lapse silmaringi. Lase oma lapsel sukelduda muinasjuttude maailma ja avasta koos temaga, kui kaugel võib kujutlusvõime lennata.