Kolm musketäri ja kokatädi

Kolm musketäri ja kokatädi

Autor: Raivo Tihanov

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Keskmine kooliiga, vanus 13-15
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
"Kolm musketäri ja kokatädi" on Raivo Tihanovi sulest pärinev lummav lugu, mis viib lugeja maale, kus pensionipõlve veetma asunud robotipaar avastab kogukonnaelu võlud ja väljakutsed. See raamat on suunatud eelkõige nooremale ja keskmisele kooliastmele, pakkudes põnevat seiklust nii inimeste, robotite kui ka loomade seltsis.

Raamatu südames on pereväärtuste ja sõpruse tähtsus, mis on esitatud läbi värvikate karakterite ja nende omavaheliste suhete. Tihanov, kes on tuntud nii lastekirjaniku kui ka kunstnikuna, rõhutab loo kaudu, et tõeline õnn ei peitu materiaalsuses, vaid lähedastes suhetes ja üksteise toetamises. See on sõnum, mis kõnetab noori lugejaid, õpetades neile ühtehoidmise ja abivalmiduse olulisust.

Autori enda joonistatud illustratsioonid lisavad raamatule isikupära ja muudavad lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks. Tihanovi varasemad teosed, nagu "Karu ja telk" ja "Lolluste akadeemia", on samuti pälvinud tunnustust oma originaalsuse ja lastele suunatud humoorika lähenemise poolest.

Kui otsid oma lapsele või kooliealisele noorele inspireerivat lugemist, mis pakub kaasahaaravat meelelahutust ning õpetab elutähtsaid väärtusi, siis "Kolm musketäri ja kokatädi" on ideaalne valik. Raivo Tihanovi loodud maailm, kus igaüks aitab teist ja kus sõprus on kõige alus, jääb kindlasti meelde ja võib isegi inspireerida noori lugejaid oma igapäevaelus paremaid valikuid tegema.